![]() |
![]() |
|
|
|
|
|
#1
|
|||||
|
|||||
|
Nu te cred.
Citat:
Citat:
Nu cred ca-s bolnav sau ca halucinez ci ca tu vrei sa ma prostesti in fata cu prostia ta preluata de la oamenii stiintelor lumii! Citat:
Citat:
Citat:
Conspiratia masonilor si iez-uitilor ce si-au infiltrat oamenii la sefia universitatilor stiintifice ale lumii te invata principiul vaselor comunicante perfect dovedit practic dupa care te invata despre presiuni si-ti arata cum presiunile din doua incinte ce comunica printr-un orificiu tind sa se egaleze, iar apoi tot ei rastoarna totul pe dos si te pun ei sa-i crezi in toate explicatiile lor "stiintifice" cum ca apa sta in jurul unui boloban sub forma unui strat gros de jur imprejur cu exceptia insulelor si ca mai exista si atmosfera tot de jur imprejur, peste apa si pamant, dupa care sustin ei ca nu mai exista nimic si ca exista doar vid cosmic. Nu cred in astfel de oameni de stiinta care-si contrazic propriile invataturi mintindu-te si pacalindu-te sa-i crezi pe ei si toate teoriile lor explicationiste de rahat... turcesc!!! Nu io ma cred grozav si vrednic de premii ci in mod evident ei sunt idolii vostrii dusi cu pluta impreuna cu toti cei ce ii sustin la infinit si le apara minciunile si teoriile absurde. Nu?
__________________
MoroncEkUlaș înVaț leppăd∈maiLUMEUjUglu(fivrEhoț-șcaUsLEUz∈u=sminț∈E-=nEbUParv∈grozînș∈= pripIS∈xpuUnga+cârâmErid-fugid-logivina-stiEsin∈rEUtU-antisimțidur-lăudobasculaș-trădățol-scopbârf-tUt∈u-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-f∈ciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-ter∈sUșefhUț-fant∈zis-progr∈xit=victiviclUadicdol t∈iasia∈ picUpic n facinatia gogoș∈rporkd∈luvulps sat∈ plâplaci sascapi d T sal∈faci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici CuvânteuL si FataTa Last edited by Moroco; 02.04.2021 at 14:25:51. |
|
|