![]() |
![]() |
|
|
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Înțeleg că ai pornit la luptă singură pe teritoriu inamic?
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
proasta idee, nu?
Daca cineva se lauda in gura mare ca e infractor, sau chiar comite o infractiune in vazul tau, si tu nu esti politist, e bine sa incerci sa il combati? aici intr-adevar e o datorie civica, de onoare, dar oare e "sanatoasa"? Din cate stiu eu cei mai multi spun ca nu, si nici nu o fac. |
|
#3
|
|||
|
|||
|
vreti sa ma insotiti? s-ar putea sa nu va faca bine totusi... v-am dat parca odata un link pe mail, tot acolo dar sectiunea medicina-psihologie. pe cine am mai invitat insa a preferat sa nu se bage...pare sa fie periculos.
Last edited by fallen; 11.03.2013 at 22:18:04. |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Simt că problema mă depășește. Poate ai noroc să intre Cezar sau alt cunoscător în ale psihologiei și credinței, totodată.
|
|
#5
|
|||
|
|||
|
sau/si poate dnul dr. Mihnea?
|
|
#6
|
|||
|
|||
|
Tin sa multumes pe aceasta cale tuturor mmembrilor forumului, care au fost alaturi de mine si nu m-au atacat chiar si atunci cand am spus prostii. Am vazut cum e printre straini si dusmani.
Dumnezeu sa va dea sanatate, si sa ma iertati daca v-am creat neplaceri, ca tot e saptamina iertarii! |
|
|