Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Tainele Ortodoxiei > Nunta
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 29.08.2011, 14:18:22
laviniu laviniu is offline
Banned
 
Data înregistrării: 26.08.2011
Mesaje: 183
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vintage Vezi mesajul
Domnule Zaharia,
Postarea de mai sus este foarte valoroasa si bine intentionata. mai ales ca nu vorbiti dupa ureche ci cu discernamant si profesionalism. Spun asta pentru ca citesc TOT ce scrieti. O fac din doua motive:
1. Am invatat mule de la dumneavoastra si vreau sa mai invat.
2. ... nu vi-l spun. O sa-l spun duhovnicului neaparat.

Ma asteptam, totusi, ca astazi sa fiti pe un fir de discutie legat de Sf Ioan Inaintemergatorul Domnului... Sunt atatea de spus!
Am inttrat sa va caut postarile despre acest subiect pentru ca imi place cum scrieti. Si ce gasesc? ... Nici n-am putut sa citesc tot, nu pentru ca e ceva rusinos ci pentru ca AZI nu-i momentul... sa vorbim de asta. ci numai de Marele Sfantul Ioan Botezatorul.
Ierati-ma!
Cat de frumos stimata doamna Vintage! Mi-a placut chiar si doza de umor vizavi de mersul la duhovnic! Din cate am lecturat si eu din scrierile dansului este un om deosebit de elevat , singur si binevoitor! La cat mai multe postari si numai bine va doresc!
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Mai este martisorul la moda? alexdu Generalitati 14 29.08.2015 08:53:45
Daruri de la sfinti ptr copiii cuminti lore86 Nunta 19 19.12.2012 23:17:02
Dragobetele saruta fetele shakalu1 Intrebari utilizatori 0 25.02.2010 18:02:17
Care va fi moda de anul acesta? Anca-Miha Generalitati 55 01.02.2009 07:11:19