Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #3  
Vechi 21.07.2010, 17:56:13
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.806
Implicit

Citat:
În prealabil postat de drexler_justin Vezi mesajul
Buna ziua si va rog sa ma scuzati daca nu am ales bine categoria acestui articol. Am niste intrebari la care sper sa ma puteti ajuta...am avut o iubita, la care am tinut si la care tin in continuare foarte mult. Relatia noastra a fost una frumoasa, am tinut unul la celalalt, ne-am sfatuit, ne-am ajutat. Se pare insa ca, la un moment dat, prietenei mele "i s-a luat" de aceasta conexiune dintre noi si m-a parasit, se pare pentru un fost iubit.

De atunci am inceput sa sufar destul de mult, am inceput sa ma rog mai des, sa citesc din Biblie, sa incerc sa nu mai pacatuiesc....cred ca, intr-o oarecare masura, am reusit. Credeti insa ca ma va ajuta Dumnezeu sa o recuperez...Pot spune ca e singura fata cu care m-am simtit in largul meu si ne-am ajutat reciproc sa fim mai buni, mai pe placul lui Dumnezeu.
Va multumesc!
Justin,
Rugaciunea este buna pentru a rechema pe cineva inapoi, insa pe linga acest gest, tu trebuie sa incerci sa intelegi ce nu i-a placut prietenei tale la tine.
Ea este credincioasa?
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Buna ziua corinne Nunta 18 09.07.2011 11:03:45
buna ziua sunsray Preotul 7 06.04.2010 12:35:19
Buna ziua ditech22 Generalitati 22 14.02.2010 18:52:40
buna ziua... militaru_diana Vrajitoria 11 07.11.2009 19:06:29
buna ziua deea_m Biserica Ortodoxa Romana 5 06.04.2009 22:57:16