Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #35  
Vechi 14.10.2009, 09:49:57
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.621
Implicit

Citat:
În prealabil postat de heaven Vezi mesajul
Mi se pare o diferenta mare intre cele doua fenomene,atat ddpdv al amplorii,cat si al
formei care parca e trasata cu creionul.
Ce ai aratat tu nu mi se pare chiar atat de nefiresc,in schimb,ceea ce apare in acea filmare da,cu siguranta nu se incadreaza in sfera obisnuitului.
Oricum,mie mi se pare ciudata conceptia asta:daca un anume fenomen nu este inca demonstrat stiintific,atunci el este un fals.
Chiar o sa deschid un topic in care voi cauta sa postez fenomene care exista,insa nu au fost demonstrate de oamenii de stiinta.
Bineinteles ca veti gasi noduri in papura si acolo,dar sunt curioasa ce explicatii veti da.
Nu ar fi fost mai ciudat daca cele doua fenomene ar fi fost identice? Complexitatea unor astfel de fenomene le impiedica practic sa fie identice.
topcat nu a sustinut ca fenomenul e fals pentru ca nu e demonstrat stiintific. Ti-a aratat ceva asemanator si care are explicatie.
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Lucruri minunate in imagini costel Generalitati 2258 28.09.2017 16:49:14
imagini haioase ... LapetiteMoc Generalitati 34 22.10.2013 23:22:51
IMAGINI DI ROMA kekodu Stiri, actualitati, anunturi 8 19.10.2010 13:02:29
Marturie cutremuratoare despre martirii din Rusia comunista andrei_im Intamplari adevarate 4 05.02.2010 15:10:05