Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Morala Crestina
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #15  
Vechi 06.02.2025, 20:22:27
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.848
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cozia Vezi mesajul
Mucusorul va fi promovat tare de tot pentru ca deja are la activ foarte multe schimbari de infrastructura realizate si puse in functiune.

El este COOPERANT si coordonatorul perfect al oraselor de tip elvetian unde masinile mici, transportul personal se opreste in parcari uriase la intrarea in orase, oamenii se dau jos si se suie in autobuze, tramvaie, troleibuze.
asta asa ca un MUC exemplu...

mai sunt spatiile largi pietonale, bulevardele, parcurile din marile piete si intersectii.

Doar asta conteaza, NIMIC ALTCEVA!
Parerea noastra :)))...sa avem pardon!

N-are rost sa-ti spun ce se intampla(...) daca distribui mai departe...:)
În lipsa lui Simion sau C.G. nu văd unde s-ar orienta electoratul suveranist. Eu cred că nu a dispărut niciodată acest electorat de la Corneliu Vadim Tudor în 2000, erau 2.5 milioane de oameni, plus voturile anulate câteva sute de mii.

Doar a fost convins să abdice, să se auto-dizolve, să se desfacă singur în loc să fi tot apărut candidați noi, până am fi câștigat lupta cu nemernicii din PNL-PSD.
Unii au plecat prin străinătate că n-au vrut să fie sclavi pe vreo moșie a vreunui baron local PNL-PSD, alții au fost păcăliți să voteze PD-L, PMP.

Dacă ajungi să crezi presa și să-ți schimbi opiniile după cum vor niște manipulatori de opinie, atunci ești o victimă îndoctrinată care-și merită soarta de oaie dusă la tăiere.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote