Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #31  
Vechi 18.01.2007, 17:46:53
jeny
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de DLiliana
Ajutati dupa putinta cu o rugagiune, cu un post, cu un pomelnic, pe Ieromonahul Cleopa, duhovnicul manastirii Arad Gai si a multor credinciosi care se spovedesc la sfintia sa, care e intre viata si moarte, cu multe fracturi grave, inclusiv la cap in urma unui grav accident de masina in data de 23.02.2006. Medicii i-au dat slabe sanse de supravietuire. Va rog frati si surori sa-l pomeniti dupa putinte, sa-l miluiasca Domnul si Maica Domnului, si pe voi pe toti. Doamne ajuta
AM NADEJDE CA INSUSI BUNUL SI IUBITUL PR CLEOPA ILIE IL VA AJUTA CU RUGACIUNEA SA... ai nadejde sora ca se va face ce este de folos ptr sufletul parintelui, eu cand am pe cineva bolnav grav citesc la Sf Ioan Rusul incearca si citeste si tu este grabnic ajutator cu dragoste frateasca jeny
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Limita dintre viata si moarte heaven Generalitati 21 23.02.2011 10:27:02
Despre viata de dupa moarte georgian_osa Din Noul Testament 30 14.03.2010 18:49:29
Exista viata dupa moarte? ichim Slujba inmormantarii 59 21.10.2009 17:41:57
Intre viata si moarte? MARIUS_DANIEL Intamplari adevarate 38 21.05.2007 19:33:43