Citat:
În prealabil postat de ai2
De unde stii? E un complot masonico-iudeo-homosexualo-ateisto-reptilian care falsifica probe sa credem ca Pamantul e rotund si nu e sustinut de Atlas. Trebuie sa crezi ca sa iti dai seama ca asta e adevarul.
|
Dom'le, hai te rog eu nu fă ca vsovivi care spune că pământul e plat și că de fapt noi mergem în cerc.
__________________
Sunt împotriva: avortului, homosexualității, sectelor, ateismului, masoneriei, păgânătății, ereziilor, ecumenismului, băncilor, cipurilor și actelor cu cip, politicianismului și a părăsirii patriei.
Să ascultăm de poruncile lui Dumnezeu și atât! Viitoarele legi și acțiuni statale nu vor duce decât la compromiterea noastră ca ființe dumnezeiești și la pierderea libertății. Noi nu suntem legați de aceste rânduieli lumești deșarte și satanice, ci doar de voia Domnului!
|