![]() |
![]() |
|
|
|
|||||||
| Înregistrare | Autentificare | Întrebări frecvente | Mesaje Private | Căutare | Mesajele zilei | Marchează forumurile citite |
![]() |
|
|
Thread Tools | Moduri de afișare |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Trandafir_Alb inteleg foarte bine ce zici, dar ce faci cand cercul de relatii este conditionat de astfel de relatii deviante sa zicem?
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Citat:
Cum te poate obliga cineva sa ai o astfel de relatie? (excludem forta si santajul). Nu cred ca o astfel de conditionare este o scuza pentru a fi homosexual. Nimeni din lumea asta nu are dreptul sa te oblige la nimic, cu atat mai mult daca tie nu ti se pare in regula si asta de multe ori (din pacate) depinde de cat de mult iti pasa de parerea altora despre tine (logic ar fi sa nu te intereseze nici macar in treacat) si de cate esti in stare sa suporti.
__________________
"Iubind, sa notezi jignirile pe apa si binefacerile pe arama" |
![]() |
| Thread Tools | |
| Moduri de afișare | |
|
Subiecte asemănătoare
|
||||
| Subiect | Subiect început de | Forum | Răspunsuri | Ultimele Postari |
| Dinozaurii -----> ce spune ortodoxia despre ei? | Bast-et | Generalitati | 202 | 12.03.2012 15:45:04 |
| SIDA - pedeapsa lui Dumnezeu pentru pacatul homosexualitatii | Diana67 | Homosexualitatea | 106 | 09.10.2011 00:10:57 |
| Ce puteti spune? | Darkanian | Generalitati | 19 | 05.07.2010 00:14:35 |
| Cand Dumnezeu spune : Nu ! | cristiboss56 | Eutanasia | 8 | 21.01.2009 12:05:01 |
|
|