Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica Ortodoxa si alte religii > Iudaismul
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #17  
Vechi 29.06.2021, 15:54:00
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.316
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Apocalipsa din scriptura nu e nebunia cu care ai venit de la spitalul 9.

Du-te la Biserica sa vezi ce e cu apocalipsa nu te mai innebuni singur
N-am venit eu cu ceva de la mine ci Hristos-Cuvantul a suflat prin Cele 7 Tr.Ap!

Ai vazut lucrarile martistice, minunile, proorociile, pictura, ai vazut incoruptibilitatea, martirajul, rabdarea in temnite comuniste, lupta cu securitatea si cu regimul de trista amintire, ai vazut smerenia, umilinta, viata sfanta, ai vazut Calea cea stramta, ai vazut rugaciunile, cuvintele, invatatura, ai vazut zidirea manastirilor, ai vazut sutele de mii de martori care au multumit caci s-au facut sanatosi de boli incurabile....

Acesti au venit ca niste Trimisi! Pricepe rumegusul din capul tau si paiele din ochiul tau cel drept?

Daca nu poate sau nu vrea atunci păroblema e la tine si nicidecum la mine!

Eu am primit Trambitarile ca un ortodox cinsiti. Tu nu vrei sa le primesti si vrei ca toata lumea sa faca asa ca tine, sa se lepede de Dumnezeu si sa creada in minciuna si necredinta ta. NU SUNT DEMONI, NICI DEMONIZATI SI NU AU PROBLEME! Voi aveti probleme. V-a infectat unii cu rabie si ati ajuns un fel de zombie! Cu voi se intampla ca in filmele americane cu Apocalipsa zombi!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 29.06.2021 at 15:58:43.
Reply With Quote