Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #19  
Vechi 09.09.2010, 00:04:48
OmuBun
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de truthtostone Vezi mesajul
(...)Pentru a susține acțiunea pastorului Jones, un grup s-a format pe Facebook (International Burn a Koran Day), unde au apărut în ultimele zile comentarii xenofobe între partizani și opozanți ai inițiativei.(...)
Doamne, iarta-i ca nu stiu ce fac! Nici nu-i nevoie de mai mult. Asa incepe sa se rostogoleasca tavalugul urii si razbunarii, iar in astfel de cazuri manipularea se face exact dupa planurile Satanei...
Oare mai e vreun american care sa nu stie ca turnurile au fost spulberate de-ai lor? Se prea poate! La cat sunt de orgoliosi si nationalisti, pot fi orbiti cu multa usurinta!
Imi vine in minte o gluma proasta facuta la adresa unui neam romanesc:
Intrebare: - Cum se razbuna acel neam pe muste?
Raspuns: - Le inchid intre geamuri si isi fac nevoile in mijlocul casei!

Cam asa imi suna mie ideea de a da foc Coranului! In orice nenorocire, e nevoie de un prost, care s-o faca pe desteptul si care sa fie pe placul mai multor prosti!!!
Doamne, apara-ne si ne pazeste! Maica Sfanta si Preacurata Fecioara, roaga-te pentru noi! Dar daca asa trebuie sa se intample, treaca de la noi si acest pahar; Laudat fie numele Domnului!
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Istorie a islamului si Coranului Petruta2 Religia Islamica 0 24.05.2007 01:43:36