Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica ortodoxa > Despre Biserica Ortodoxa in general
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 14.06.2010, 11:49:06
The_Fallen The_Fallen is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.06.2009
Mesaje: 380
Implicit

Citat:
În prealabil postat de dorinastoica14 Vezi mesajul
Până a intra pe acest topic nu am auzit despre accest scriitor.Am citit topicul în întregime părerile oscilând între curiozitate,interes,uneori am fost contrariată sau am împărtășit părerea unor useri care au făcut comentarii mai mult sau mai puțin favorabile.
Dacă scopul acestui topic a fost să popularizeze cărțile scriitorului cel puțin dim punctul meu de vdere a reușit!

Mi-am propus să citesc cartea.Din păcate arareori cumpăr cărți deși le iubesc mult,căci prețurile sunt mari,uneori chiar prohibitive.
Dacă dorești să mi-o oferi cadou(așa cum am făcut și eu cu majoritatea cărților mele) aș fi încântată să o primesc.
Doamne ajută.
Cartea este 25 de lei, ceea ce mi se pare ieftin.
Am citit-o si este frumoasa partea in care vorbeste despre convertirea la crestinism, in sensul ca este ceva ce te influienteaza, te misca, dar partea in care descrie "pribegia" prin practici oculte, esoterism si religii pagane nu este nici pe de parte atat de spectaculoasa si detaliata pe cat ma asteptam.
__________________
Cel mai tare schimb de replici de pe forum:
"Spune Biblia clar"
"Bblia zice clar si ca liliecii sunt pasari."
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
VAI VAI CE AM AUZIT emanuel2007 Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 212 18.10.2008 22:28:55
Am auzit de un film fain! fratia Stiri, actualitati, anunturi 4 07.08.2008 20:21:45
Ati auzit de ... eternetyz Stiri, actualitati, anunturi 5 28.02.2007 16:25:06