Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #141  
Vechi 16.05.2024, 18:00:08
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.081
Implicit

Citat:
În prealabil postat de David_1859 Vezi mesajul
Te-apucă des, nene? Poate mergi la baba Vanga să dai o examinare, poate te primește în rîndul clarvăzătorilor. Însă după inepțiile pe care le debitezi nu cred că ai avea nici cea mai mică șansă.
Vezi că tu ești singurul care bate câmpii cam pe toate threadurile deschise, una din tâmpeniile spuse de tine, probabil tu în capul tău știi și cine are paternitatea băiatului lui Simion.

Citat:
În prealabil postat de David_1859 Vezi mesajul
Ce am observat din anumite fotografii, este că Georgică face ce face și ascunde mereu chipul copilului, ceea ce ridică semne de întrebări cu privire la atacurile sau jignirile unora că de fapt nu ar fi fiul lui. Mai mult, îmi aduc aminte că totuși copilului „i s-ar fi arătat chipul” la o ecografie când Georgică spunea „Seamănă cu tine, prietene”, fără să se înțeleagă despre care „prieten” ar fi vorba, nu știu dacă se referea la sine însuși.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote
  #142  
Vechi 16.05.2024, 18:35:33
David_1859 David_1859 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.01.2019
Mesaje: 302
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Vezi că tu ești singurul care bate câmpii cam pe toate threadurile deschise, una din tâmpeniile spuse de tine, probabil tu în capul tău știi și cine are paternitatea băiatului lui Simion.
În urmă cu câteva zile Georgică a declarat într-un interviu că ar fi încercat să rămână însărcinat ca să dea naștere unui copil, dar cică nu i-a ieșit. Păi ce vrea să ne spună Georgică, s-a lăsat el „însămînțat” de cineva, că altfel nu pot să înțeleg cum ar fi încercat el să rămână însărcinat?

Ieri în contextul în care vorbea despre Nicușor Dan, a spus ceva de genul că „n-a fost operațiunea umeri-craci”, așa s-a exprimat Georgică în emisiunea lui Marius Tucă. Deci așa s-a exprimat Simion în contextul în care făcea referire la anumite interacțiuni din trecut ale lui cu Nicușor Dan pe-acolo pe la parlament când îl hărțuia pe Nicușor.

Parcă totuși impostorul ăsta ordinar are prea multe referințe, voluntare sau involuntare ca să zic așa, care duc la posibile subînțelesuri homosexuale.

În 2021 spunea la Antena 3 într-o emisiune că era deschis să colaboreze politic cu homosexualii.

Tot prin vremea aia, după ce Simion a fost jignit, să zicem așa, de Mălin Bot că ar fi întreținut anumite relații neprincipiale cu un tînăr coleg de-al lui din AUR cu care Georgică într-un mod cumva bizar, o fi fost niște scăpări, își punea fotografii de la participarea lor la biserică, ulterior jignirilor lui Bot, colegul respectiv a dispărut complet din dispozitivul public al AURului, eu cel puțin nu cred că l-am mai văzut vreodată de atunci în vreo imagine apărută în presă legată de AUR, deci nu doar de Simion, ci de AUR în general.

Last edited by David_1859; 16.05.2024 at 18:38:00.
Reply With Quote
  #143  
Vechi 16.05.2024, 18:49:00
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.081
Implicit

Citat:
În prealabil postat de David_1859 Vezi mesajul
Tot prin vremea aia, după ce Simion a fost jignit, să zicem așa, de Mălin Bot că ar fi întreținut anumite relații neprincipiale cu un tînăr coleg de-al lui din AUR cu care Georgică într-un mod cumva bizar, o fi fost niște scăpări, își punea fotografii de la participarea lor la biserică, ulterior jignirilor lui Bot, colegul respectiv a dispărut complet din dispozitivul public al AURului, eu cel puțin nu cred că l-am mai văzut vreodată de atunci în vreo imagine apărută în presă legată de AUR, deci nu doar de Simion, ci de AUR în general.
Era vrăjeală de la început, cum era și aia când se uita pe la tomberoane ce au lăsat ăia oare ce credea că găsește, la un moment dat încerca să filmeze prin geamul încăperii, tu evident că ai face orice să găsești ceva cu care să denigrezi, de mult n-am mai văzut atâta efort irosit în a-i găsi cuiva tot felul de hibe imaginare.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote
  #144  
Vechi 17.05.2024, 17:57:55
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.081
Implicit

Clipul mulțumesc Nicușor!

https://www.facebook.com/Popescu.Pie.../?locale=ro_RO
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote
  #145  
Vechi 19.05.2024, 05:57:46
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.081
Implicit

Situație interesantă la Sectorul 1, directorul casei de sondare Sociopol - Mirel Palada (care a nimerit scorul AUR în 2020) o dă pe candidata AUR Ramona Ioana Bruynseels la 13% în creștere semnificativă față de sondajele anterioare.
Sondajul e în intervalul 10-17 mai, deci mai e timp să crească mai sunt cam 3 săptămâni până la vot.

https://www.facebook.com/MirelPalada...zpqy61fWVh4Hel

La București e cel mai pretențios electorat, captiv opiniilor progresiste, deci să crești spre 20% e o preformanță pt Ramona Ioana.

E clar că AUR are cea mai prezentă campanie printre oameni, în toate județele și crește fără acces la tv unde li se cere milionul de euro pt acces pe post la oră de maximă audiență.

E o lecție de realpolitik de la firul ierbii ce fac Simion, Târziu, Neamțu, et co.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote
Răspunde