View Single Post
  #6  
Vechi 16.07.2011, 08:54:13
planoristul's Avatar
planoristul planoristul is offline
Member
 
Data înregistrării: 11.09.2009
Mesaje: 37
Post

Sunt convins suta la suta ca biserica si aghiasma sunt pline de energii pozitive ma rog in fiecare seara si dimineata si am invatat si pe copiii mei (CINCI-4 baieti si o fata)sa iubeasca pe Dumnezeu,dar in paralel mai trag cu ochiul pe ici pe colo desi am foarte multe de invatat de la religia noastra crestin ortodoxa.Sunt foarte mic ,dar tocmai asta e scopul meu sa prind de oriunde un sfat sa-l cintaresc si daca e bun sa-l urmez.Multumesc domnule N.Priceputul aveti dreptate ,sper si ma rog bunului Dumnezeu sa nu ma ratacesc de la calea cea dreapta,am lucrat in 3 domenii pina acum...C.F.R....subteran si ultimul loc de munca politia comunitara Iasi de unde am fost disponibilizat.In legatura cu hepatita m-am impotmolit intodeauna cind am ajuns sa fac anticorpii pentru determinarea virusului B...C asa ca stiu ca duc in spate o hepatita cronica cu steatoza hepatica (ficat gras).Nu beau alcool ,nu fumez cel putin in privinta fumatului nu am fost niciodata de acord cu el iar cu alcoolul am fost prieten o buna perioada de timp cit am lucrat la mina in Valea Jiului.Va multumesc ca a-ti avut rabdare sa ma ascultati si va doresc sanatate si bucurii in viata.Doamne ajuta.
Reply With Quote