View Single Post
  #6  
Vechi 02.01.2010, 15:37:57
pea1974 pea1974 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 02.01.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 15
Implicit

visurile ei sunt copil, familie, si sentimente de iubire. Copilul nu a aparut din probleme medicale, ea neavand familie a incercat o integrare in a mea dar nu putut sa se ataseze pt ca ea vedea intr-un fel aceasta idee ai mei altfel...si parca am fost orb si nu am incercat eu sa o fac sa se simta bine in familia mea. Cat despre sentimente din ce am vorbit cu ea iam spus ca alergatul asta dupa realizare materiala ne-a dus spre o lume robotica in care nu exista sentimente. Femeile sunt firi sensibile si sunt constient ca si aceasta e unul dintre lucrurile care au daunat. Dar ce pot face 2 oameni care lupta pt material si unul dintre ei se trezeste ca vrea altceva deodata ceva ce a fost in tinerete dar nu mai poate fi ca atunci? Iam spus draga am alergat 9 ani dupa avutie putem schimba aceasta alergatura catre sentimente...chiar am purtat cu ea dialog pe acesta tema...a fost de acord ca am devenit robotici si ca trebuie o schimbare. Dar cum sa o faci daca viata asta e grea? Logic am incercat in concediu la munte acolo unde se simtea o fiinta libera si independenta. Dar a trecut prea repede

Last edited by pea1974; 02.01.2010 at 15:40:22.
Reply With Quote