View Single Post
  #55  
Vechi 22.03.2024, 09:16:14
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.293
Implicit

Psalmul tradarii,

(in lupta cu duhruile-vanturile rele)
-Brrîîî, pfuuu, mmmm, uaaaaaaa, grohhh, grozzzzssssffinvvvvvers, ffffffa sssssa te simnnnnti binnnne,
-Iar insisti si iar imi tranzmiti in mod ocult, subtil si hipnotic minciunile tale in ascuns si singuratate sufland din gura de sharpeleu puturos sa simta satana interioara din mine prea primitoare de inselaciuni ca proasta bucurandu-se de indoielile trufiei si razbunarilor pripite cu multumiri exclusiviste? Pai tu esti cel ce iar si iar zici ce ai zis ca am zis, ca cica-i buna tradarea si ca am primit-o! Io n-am zis!.. n-am zis sa tradam Dumnezeirea oricat imi insuflii ca am zis ca as vrea sa tredez ca voi care v-ati facut impreuna cu capetenia Semiaza legamnt si juramant al tradarii caruia va supuneti cu frica si fidelitate in ispismuiri ucigandu-i la credinta si chinuindu-i pe cei ce vor sa se dezlege.

(in lupta cu politia spirituala a ipocritilor justitiari care au tradat de mii de ani)
-Esti Dumnezeu? Esti tradator!
-Tu zici ca am zis sau ca zic asta!
-Pai nu te-ai dat Fiul lui Dumnezeu cand se stie ca Dumnezeu n-are fii?
-Fiul Omului va venii pe norii cerului si iata a inviat si a venit dupa 2000 de ani in Cuvant graind peste pamant de-L aud pana si mortii din mormointe si din iaduri si vami.
-Trufie!!!Mandrie!!!Hula!!!Sectarul sectarilor pacatuieste! Amagitorul!!!

In concluzie cine credeti ca tradeaza si cine credeti ca sunt tradatorii? Fiul Omului sau ipocritii care de 7500 de ani locuind in minciuna si tradare au tupeul sa te cerceteze ei de pacat si tradare dandu-ti lectii duhovnicesti cu burtocul mare in care tocmai gasesti miei, oite si porci si iubindu-se pe sine si dandu-se drepti si sfinti de ochii lumii pentru bani... murdari?

”...v-am marturisit fiindca si eu urasc tradarea si ii iubesc pe lei (lupi, (”zeii” si ”sfintii” cezari)) si voi egalitate dar nu pentru catei!”
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 22.03.2024 at 15:28:45.
Reply With Quote