Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #173  
Vechi 06.12.2022, 15:48:51
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 405
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Pentru ce dezinformezi? Nu-s membru sau simpatizant AUR dar as vota cu Simion. Nu-s nationalist-egoist pentru ca iubirea de sine sau iubirea de sine a lumii e sursa pacatelor ce au iesit din necredinta in Dumnezeu. Dar chiar si asa as vota cu domnul Simion pentru ca am incredere ca impreuna cu Victor Orban si ceilalti lideri suveranisti din Bulgaria, Moldova, Serbia, Muntenegru, Ucraina, vor forma Uniunea European-Crestina de Rasarit cu Centrul la Bucuresti si la Budapesta.

Daca te-ai suparat si te-ai pripit simtindu-te amenintat ca sa te aperi cu repetarea cuvintelor sfintilor desi nu te-am acuzat atunci, din spaima si pripeala asta se vede ca nici n-ai avut rabdare sa intelegi ceva bun din ce ti-am scris spre folos duhovnicesc.
Si de Sosoaca imi place dar imi pare rau pentru ea ca are boala profesionala, justitiopatie urlatoare si mandrie laudaroasa lacoma si mare cat china... ca si cu ea as vota daca nu s-ar bate in piept toata ziua ca King-Kong calcand peste toate mai rau ca tancul, cam ca Gozila.
Aaa am inteles. Scuze. Pai am crezut ca ai spus mai demult ca esti in partidul AUR, la "Miscarea Stramoseasca"....si de asta am zis asa.

Eu nu am de ce sa ma supar. Eu vorbesc normal aici. Conversatiile pe internet cu text sunt niste conversatii "reci" pe care nu le simti, comparativ cu cineva in viata reala/cotidiana cand vorbesti fata in fata. Ca eu in realitate, in general sunt un om calm, foarte calm...
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote