View Single Post
  #13  
Vechi 19.02.2024, 17:02:58
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.048
Implicit

Citat:
În prealabil postat de RappY Vezi mesajul
Depinde de ei să aibă mărturisitori, e un prilej să dea un exemplu de rezistență sau să rămână un exemplu de rușine.
Grecii care s-au împotrivit și care-l vor da jos la vot pe Mitsotakis chiar nu văd ce vină au.

Cum nici eu, nici tu nu am avea vreo vină dacă mâine s-ar legifera parteneriatul civil în România, consider că mi-am făcut datoria față de această țară participând încă din faza de strângere de semnături și am mers și la vot pe 7 octombrie 2018.

Dacă prostimea a crezut că scapă Dragnea de pușcărie, că referendumul e pus de ziua lui Putin și e cadou pt el - manipulare aruncată de bot pe piață, că dragostea nu se votează eu îmi iau mâna de pe acești imbecili și nu fac parte din vulg și din masa de vite îndoctrinate de prostv și alte posturi.

Cum nu e vina mea că crapă vaccinații dacă eu nu m-am vaccinat și am dat un vot de blam contra politicilor PNL și Ludovic Orban, și contra alte partide care i-au ținut trena și au dispărut PMP, Pro RO etc.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote