View Single Post
  #28  
Vechi 29.04.2009, 00:40:15
claudiu-marius claudiu-marius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.03.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 226
Implicit

Citat:
În prealabil postat de axios Vezi mesajul
parca e o gluma de prost gust... sincer... daca ar ajunge unul ca ala intr-o biserica din zona noastra ar fi uns cu miere si imbracat in pene... macar sa semene a ce este, adica un clovn. insa acolo pare ca are foarte multi fani... se vede ca l-a citit pe parintele cleopa, furandu-i din povesti partea cu discutia din tren... smecher... a prelucrat-o el asa putin dar tot furt se cheama. si minciuna. si de ce se foloseste de minciuna ca sa-si sustina "credinta" atat de tare? pentru ca e dracu' gol... ma uitam si la comentarii... care mai de care mai pisaciosi si mai plangaciosi...
sa fim seriosi, cred ca e o comunitate restransa. si cred ca majoritatea de acolo erau sectanti si in niciun caz ortodocsi. nu am auzit la viata mea murmure de aprobare in biserica ortodoxa. alea erau raspunsuri de eretici ca la bisericile negrilor din state... haleluja! mai lipsea whoopy goldberg de acolo si gradina zoologica avea efectiv complet...
sper sa fie doar un cosmar urat si doar un fenomen izolat. daca vrea castrat il asteptam in bucovina... dar ar scapa usor... asta trebuie inchis cu parintele proclu, sau parintele Justin... in juma de zi il fac parintii ortodox sadea... uita el toate prostiile si povestile...
pana una alta aveti grija ce mediatizati si voi sa nu cada si altii in plasa nemernicilor.
Doamne ajuta!
Nu uita nimic e foarte pervers are in familie sectanti in jud BN vezi ce am scris sub tine
Reply With Quote