View Single Post
  #31  
Vechi 05.02.2010, 04:20:22
iana iana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 22.04.2008
Locație: romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 553
Implicit

Citat:
În prealabil postat de urzicuta Vezi mesajul
..rebelu,ai ceva personal cu mine ca am doua facultati,aproape oricine are bani in tara asta face 10 facultati nu doua..care-i problema am doua coli de hartie intr-un sertar,nimeni nu s-a laudat ca a citit mult..draga,nimeni nu a trimis pe nimeni la psihiatru sihiatrie si psihologie sunt doua notiuni diferite si nu spun asta cu un aer de superioritate ci ca sa te ajut sa nu faci confuzie..sa te faci de cacao..despre Taina numita de tine stiu cate ceva,poate nu atat de multe pe cate stii tu fericitule. te asigur ca eucunosc persoane care pe langa ca stiu cate ceva...sunt implicati direct in aceasta Taina..de pilda sotul meu care este un bun duhovnic,foarte bine pregatit din toate puctele de vedere...dar el nu s-a muktumit doar sa-l citeasca pe par.Cleopa,el a citit si eretici ca sa invete sa-i combata cu armele lor.cat despre par.Cleopa da,pastea oile bine si bipedele si patrupedele,sa se odihneasca fericit...din cate stiu nu a fost canonizat..tu deja il pui in icoana(sa nu ma injurI ca nu ma indoiesc de sfintenia lui)...si nu mai sunt in ratacire,eu asa consider
Doamna preoteasa, coborati va rog, ca v-ati inaltat prea tare! Cum e aerul sus? mai rarefiat?
Parintele Cleopa nu era un inapoiat ci stia sa se coboare la nivelul fiecaruia. Stia sa vorbeasca fiecaruia pe limba lui. Sotu matale o fi probabil mai bine pregatit, numa ca el o fi din carti iar parintele Cleopa a fost din traire.
Reply With Quote