View Single Post
  #50  
Vechi 03.01.2010, 01:27:35
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de pea1974 Vezi mesajul
ratacirea sa intamplat in luna septembrie..atat..ea mi-a spus in momentul in care sa decis sa renunte...a recunoscut ca nu mai poate trai in minciuna iar zbuciumul ei intern nu mai putea fi controlat...cine stie ce-o fi fost in capul ei...la visat pe Fat Frumos si acesta ia dat flit...oricum acel tip nu mai exista si daca apare e tinut sub control din toate directiile...chiar i-am si sugerat sa fuga cat mai departe de noi(nu-l cunosc dar am aflat cine e prin diverse cai)...nu se simte implinita din cate am inteles in discutiile avute ultima oara...in fine o sa ma rog..macar s-o stiu pe ea linistita...eu voi vedea ce-o sa mai fac

"Cine stie ce o fi fost in capul ei".
Pai tu ar fi trebuit sa stii, adica sa incerci sa afli.
Daca nu se simte implinita, ce isi doreste si tu nu poti sa ii oferi?

La voi cum decurg discutiile, nu-ti spune detaliile astea sau nu te intereseaza sa le afli?

Linistita? Ma indoiesc.

Tu? Poate..sa speram. Dar atat timp cat mai puteti discuta, ar fi bine sa cauti sursa exacta a nemultumirilor ei.

Insa e probabil sa fi ajuns la concluzia ca ar putea eventual gasi mai repede ceea ce vrea cerand din alta parte decat avand rabdare alaturi de tine, sau poate mai sunt si alte chestii la mijloc..

Tare ar fi fost bine daca am fi auzit si parerea ei.
Reply With Quote