View Single Post
  #64  
Vechi 29.04.2009, 13:57:03
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de emanuel2007 Vezi mesajul
... domnu vsovi da de cand am primit io sfaturi de la dumneavoastra ??? de cand ati ajuns sa ma imaginati drept povatuitor al meu , nu am inteles ... ... ma rog , imaginatia firii decazute ...

nu are nici o importanta din ce oaste face ala parte ; chestia e ca a predicat erezia in mesajul lui ; asculta in prima parte ce a zis : a zis ca nu are nici o importanta in ce dogma crezi , etc etc ... e sectar si eretic , a predicat in contul viitoarei biserici a antihristului ...

nu am spus asta si eu de la inceput ???
poi razi degeaba ca de tine razi, dar se pare ca nici nu pricepi ce scriu altzii, shi chiar te-am sfatuit de cateva ori de bine chiar daca nu mi-ai cerut-o, dar se pare ca dumneata vrei sa faci parte cu dinadinsul din oastea lui antichrist... e treaba ta...

pe cand Oastea Domnului face parte din BOR... iar acel Vladimir Pustan este un Trambitzash intru trambitza Domnului nr 1... deci nicivorba de erezie...

dar tzi-am zis eu ca tzi-au dat virujuju aia stilishtii shi te-au pus la pescuit shi la trecut prin sita ca sa lucrezi pentru motanul DAN-ila...

alta data nu-tzi mai luminez shi indrept cararile ca sa nu ajungi in groapa marianelor shi-n marele absolut...

mi-e deajuns cat mi-am pierdut vremea cu domnia ta, ca sa ma iei mereu la mishto sau la cearta, ca daca mi-amintesc ma iau cu mainile de cap... deci te-am iertat shi nu vreau sa o luam de la inceput...

deci nu e eretic shi nici sectant chiar daca vorbeshte mai puternic... ci este ostash... pe cand dumneata incerci sa ne aratzi paiul in timp ce in ochiul tau shade barna... stilista... plina de duhul osanditor al mandriei...
Reply With Quote