Subiect: Cum postim?
View Single Post
  #14  
Vechi 17.02.2009, 16:19:58
vsovi vsovi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 16.02.2007
Locație: har†>>>s'C'e'r
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ory Vezi mesajul
vsovi...scuza-ma,dar uneori am impresia ca esti dus pe campii!!!,ori esti prea inteligent,ori creierul ti-a captat extrem de multa informatie astfel incat nu mai stii ce sa faci cu ea,si-i dai drumul...pe campii,bine-nteles!
...uneori nu inteleg nimic din ceea ce spui.sau,nici nu intentionez sa inteleg.
poi draga ory, nu-tzi bate capul, potzi linishtita sa ma consideri dus pe campii ori cu pluta ori cu barcutza... cu barcutza Domnului mai bine...

dar la care dintre cele 3 postari te referi?, shi apoi ce era asha greu de intzeles?

nu-s inteligent, caci vine de la inteligibil, adica un fel de agent ce se face ushor de intzeles, pe cand daca dumneata n-ai priceput ce am zis... e clar ca ushor de intzeles nu m-am facut deci nu-s inteligent ci poate doar m- inte-resat...

dar poate ca dumneata eshti marcata mereu de vorba aia parinteasca... ca sa nu-tzi pierzi mintzile, poi nu asha suna ea in realitate ca mintzile sunt demult pierdute ci sa tzi le strangi din imprashtierile ei din princina grijilor shi maracinilor.... deci nu-tzi fa griji ca mai sunt unii ca mine pe gLume care-s dushi cu pluta ca sa prinda barcutza Domnului... n-ai ce sa le faci asha ca nu-tzi fa griji, ca ei nu vor rezolvare shi solutzie... deci stai linishtita ca-s gata REZOLVAT... asha ca eu la rezolvare postesc fiindca am facut facultate din aia la shtiintzele exacte, ca am calarit pe = asha ca pe cal, pana mi s-a incurcat gLimba shi nu mai shtiu ce zic shi ce fac... dar atunci mintea, mintea mea... nu-tzi fa griji pentru ea... ca se ingrijeshte Domnul de mintea mea... bineintzeles daca postesc frumos shi curat shi noaptea nu dorm prin alt pat... deci draga ory, ce ar fi trebuit sa pricepi? sau ce ma intrebi dumneata de fapt? ca iata eu ma fac iarashi ca nu pricep...
Reply With Quote