View Single Post
  #5  
Vechi 28.04.2009, 21:32:45
claudiu-marius claudiu-marius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.03.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 226
Implicit

Citat:
În prealabil postat de emanuel2007 Vezi mesajul
... plangea si popa ala eretic ... ... si oamenii ... astia is pregatiti sufleteste deplin pentru antihrist ...

cine Doamne a mai pus si preoti din astia in biserica ??? au innebunit cu totii ...

desigur , nici un episcop nu o sa zica nimic referitor la faptul ca ereticul ala a predica erezii in bis ortodoxa ... pai ce sa zica , daca toti , de la vladica pana la opinca , sunt adepti ai bisericii universale a lui antihrist ... new age !!!

insa am si io o curiozitate : de ce plangeau aia , ca io nu am inteles ... aveau emotii ??? ... li s-a tulburat sangele in ei din cauza la ereticu ala ? creca da ... dupa cum am vazut si ereticul avea sangele foarte navalnic , in predica lui specific sectara , gesticula violent din maini , luptator nevoie mare etc etc ... creca de aia oamenii au luat-o de buna cu aminu lor , si a inceput sa le fearba si sangele lor ...

ce sa le faci ? asa intra dracu unde nu e credinta decat de forma , adica deloc ...
Nu am sa spun multe caci sunt din zona .dar am ajuns sa o vad si pe asta !
NU ESTE NORMAL CEEA CE SE INTIMPLA ACOLO SI NU VA FI NICIODATA!!!
Cat despre Pr Pomohaci Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca caci el e un mort viu si lumea-l cunoaste cine este
Reply With Quote