View Single Post
  #54  
Vechi 26.02.2024, 19:02:48
RappY's Avatar
RappY RappY is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 751
Implicit

Citat:
În prealabil postat de catalin2 Vezi mesajul
Daca te-ai da jos de pe soclul pe care ti l-ai facut ai putea accepta ca nu le stii pe toate si poti gresi. Si ai cauta informatiile despre subiectul pe care vrei sa il abordezi inainte sa te contrazici si sa te certi, astfel nu ai mai avea timp sa te plictisesti. Eu niciodata nu scriu despre un subiect fara sa fiu sigur care e adevarul, iar daca am nelamuriri caut informatiile inainte sa scriu despre acel subiect. Inainte, nu ma contrazic mai intai.
Deja am căutat, deja am postat informația, deja am confirmat 100% că „Fiul Se naște mereu” conform manualului de teologie dogmatică scrisă de un preot teolog, deci ce am spus inițial este corect teologic, iar ce ai spus tu este incorect.

Faptul că tu nu pricepi după ce ți s-a arătat negru pe alb în repetate rânduri are legătură cu capacitatea ta intelectuală redusă și cu orgoliul tău uriaș și nicio legătură cu mine deci nu am cum să te mai ajut de aici.

Poți să dai vina pe mine oricât, e clar că ești picat de pe altă planetă și nu înțelegi nimic din ce se discută.
__________________
„Nu e rău televizorul ci e rău ascultătorul dacă rău îl folosește și rău vremea-și cheltuiește” - Părintele Cleopa
Reply With Quote