View Single Post
  #31  
Vechi 19.10.2023, 15:30:31
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.301
Implicit

Citat:
În prealabil postat de RappY Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de Moroco
Din nefericire pentru ei infailibilitatea crestin-ortodoxa imi apartine. Insa desi doar io am dreptate in ceea ce spun nu ma crede nimeni si toti ma condamna.
Ce mai e de spus? Te crezi infailibil, crezi ca doar tu ai dreptate, etc. Sa fii sanatos.
Vezi dumneata, postarea asta a domniei tale reflecta exact si pe deplin ca ai probleme. Rezuma-te la asta si cauta sa vezi de ce anume ai scos in evidenta fix propozitia aia din context si poate reusesti sa-ti dai seama de ce nu pricepi corect sau de ce pricepi exact pe dos si pentru ce anume.

”Cauta si vei afla, bate si ti se va deschide”... mintea, inima, sufletul si poate asa te vei smeri.

Pai aia mai e de spus ca din nefericire pentru tine nu te mint pe cand tu crezi ca infailibilitatea mea este o problema mentala, o problema grava sau ceva rau. Din pacate pentru tine si pentru multi altii, minunea asta se manifesta mereu din pricina Harului, asa ca nu io-s infailibilul ci crestin-ortodoxia, pe care unii ca tine, in inconstienta lor o contrazic.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote