View Single Post
  #306  
Vechi 18.03.2010, 21:47:24
Miha-anca
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de piedonee Vezi mesajul
uite samarinean intru care nu este viclesug......
mereu avem impresia ca OAMENII INVARSTA au mai multa intelepciune.....
dar in cazul de fata lasa de dorit......
decat o cresdincioasa ca dumneavoastra care are docma la degetul mic si in schimb la capitolul repect lasa ti de dorit
ar fii bine sa invata ti sa respectati pe cei de langa dumneavoastra
deci daca vreti sa da ti dovada de intelepciune RESPECTUL SI BUNUL SIMT,ar fii temeila fara A IRONIZA S AU A LUA LA MISTO....
mai ales o doamna invarsta care presupune intelepciunea......va mai trebuie o viata sa cititi sf.parintii si tot nu o sa i intelegeti pt mandria si vanitatea de care da ti dovada........
uite de asta sunt crestini ortodoxi care pleaca la alte secte ca intalnid o doamna ca dumneavoastra cu siguratna va alege alta confesiune,acum inteleg de ce alte confesiuni au adept...uite in primul rand pt bunul simt de care dau dovada si al motiv ar fii respectul si nu luatu la misto.....dau un exemplu cand un aventist cere ajutorul altuia nu ii zice ironic...eu te pot ajuta doar la ortografie.......PACAT .........
am o propunere sa ma mut la alta confesiune si cred ca o voi face mi ai DAT CURAJ ANCA
ITI MULTUMESC PT AJUTORUL DAT ,AI REUSIT PRINR O FRAZA SA FACI PE CINEVA SA RENUNTE LA ORTODOXIE,
eram in dubi in suflet si nu stiam ce sa aleg si cu ajutorul dumneavoastra am reusit.....
Imi pare rau ca te-ai suparat. +++ Nu ti-am dat nici un curaj, ci un sfat, caci daca ai dreptul, nu te angajeaza nimeni, daca faci greseli de ortografie. Ai inteles?
Ti-ai si gasit asa repede unde sa te duci? La adventisti?
Ajutorul oferit era real, nu in gluma.
Reply With Quote