https://www.mediafax.ro/politic/aur-...spora-22596328
Am văzut că C.G. avea șanse mari și în T2 - câștigase prin Italia cât apucaseră să voteze.
Dacă ar fi câștigat Lasconi sau Tiktokul influența pt ea sau PNL era o mare victorie a democrației ca așa vor niște neoameni.
Klaus nu vrea să plece neonorocitul și nu se satură de salarii și funcții, câți ani din viață ar mai vrea să ne nenorocească acest rebut uman ?
Îmbătrânim și el tot rămâne ca și Iliescu ca și Băsescu și alți mizerabili ai istoriei care au făcut rău României, jegurile astea ar trebui să aibă decența lui Emil Constantinescu și să dispară de pe sticlă.
C.G. a fost un fenomen politic, e limpede că omul a avut steaua lui politică dar nu e sigur că va mai fi lăsat să candideze.
Ar fi urât să ne alegem cu Căcărău -Crin Antonescu președinte care a dat și legea de cenzură a istoriei interbelice și oricine poate fi acuzat de legionarism dacă vrea să facă lumină sau caută să se lămurească.
Tot căcărău a rupt și PNL-ul la vremea lui l-a coborât la sub 20%.