View Single Post
  #7  
Vechi 14.02.2024, 17:26:51
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.305
Implicit

Citat:
În prealabil postat de RappY Vezi mesajul
Asta știu că întreaga ta personalitate este bazată pe a fi un Gigă Contra, împotriva la orice. De-aia nici nu ai opinii statornice, că le schimbi după cum bate vântul să fii mereu împotriva a ceea ce e decent și cumpătat.
Zici tu despre mine...

Pai am scris ca nu sunt chiar pro Diana dar niciintrun caz contra!
Cum atunci oare ai inteles dumneata fix pe dos?
Ce anume te orbeste si te impinge sa spui minciuni evidente cu textul meu in fatza dovedindu-te de foarte penibil... pueril si provocator?

Adica dupa tine Doamna Diana Sosoaca e o persoana decenta si cumpatata?
Pai nu ai zis ca tipa? Nu e asta parerea ta exprimata de tine in scris? ”Doamna a facut o schismă politică din mândrie și neștiință în ale comunicării civilizate cu oamenii.” (Rappy)

Defapt e clar ca defapt tu esti un Gica contra avand ascunsa in tine o viclenie prozelita ultrashe anti Trambitze, loc din care arunci venin si stupiditati in mine si despre mine pentru ca io cred, tu defapt fiind un rapper ce se baga rappyd in seama ca musca in lapte pe subiecte doar pentru ca nu te poti abtine de la a te face penibil si ca sa-mi pasezi apoi mie ciudateniile ce ies din patima ta conflictuala, din orbirea ta, din contrele tale cu... Dumnezeu (la Trambite ma refer)... avand impresia ca te premiaza ortodoxia ca sa ma gasesti mereu de rau. Pai io-s mult mai crestin-ortodox ca tine daca stai sa te gandesti putin! Si sigur ca-s contra... la pacate. Mai mult contra la pacatele mele. Da-da, sunt ca un Gica derivat de la Sfantul Gheorghe! Deci e de bine ce spui despre mine si nicidecum de rau, e bine sa fi Gica contra! Dar depinde mult la ce anume esti contra.

Io sunt, de exemplu, contra, sa ma tot ciupesti in mod penibil, prosteste! Nu ma supar. Dar e penibil!
Deci te-ai facut iar de rusine rastalmacind textul meu in care, daca-l citeai serios, ai fi observat ca am laudat-o pe Doamna Diana Shoshoaca!

Deci nu-s contra ci as fi pentru daca n-ar fi chiar atat de justitiara cu urlet ca de fiara!

Iar contra ta n-am cum fi caci iti dai si tu seama ca n-am cu cine. Nu ma laud. Ci se vede din felul in care citesti si intelegi textele. E pierdere de vreme sa discutam.

Deci nu-i evident ca habar n-ai de nimic? Ca esti analfabet nu numai functional?
Imi pare foarte rau sa ti-o spun si sa ti-o tot repet. Vad ca te tot lauzi cu istoria, cu teoria, insa... practica iata ca te omoara. Nu eu ci practica!

Te rog sa ma ierti. Nu esti tu de vina!
Considera ca io am gresit si ca tu ai dreptate si ca io nici n-am reactionat si ca nici n-am postat nimic. Considera ca am tacut si ca io-s analfabetul penibil. Si chiar asa as fi facut, as fi tacut, daca nu eram un Gica contra asa cum m-ai prins ca as fi. Iata dovada!

Felicitari!

Deci nu votez Shosoaca ci Dan Puric!.. un credincios decent si cumpatat.
Si nu ma schimb cum bate vantul! Cu el o sa votez! Sigur!.. daca-mi mai da Dumnezeu zile.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.02.2024 at 17:49:44.
Reply With Quote