View Single Post
  #4  
Vechi 09.12.2023, 20:44:04
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.132
Implicit

Citat:
În prealabil postat de RappY Vezi mesajul
Da, asta n-am inteles-o nici eu de ce a declarat asta Simion. Eu nu votez AUR pana nu isi retrag afirmatiile de genul asta. E absurd.
Nu te mai lua după David, omul strecoară jumătăți de adevăr și manipulează e expert în asta.
Simion a spus că ar da drept de cetățenie la cei care fac dovada că au strămoși români, sunt o grămada prin alte țări care au rădăcini românești, ce vrei să-și nege rădăcinile ?

Până la declarația asta nu-i scoteau din antisemiți tot oameni de teapa lui David care întorc pe 1000 de părți comunicarea publică pt a împroșca.

Oricum felul pervers cum prezintă acest David și Șoșoacă și alți mincinoși, e ca și cum cetățenii străini nu ar avea drept de ședere pe teritoriul României, nu doar că au, dar la cum e făcută legea pot să cumpere și teren arabil și proprietăți imobiliare.

Orice patriot care nu votează sau stă acasă de fapt ajută PNL, PSD, USR, UDMR să câștige și să continue să facă țăndări ce a mai rămas din România.

Adică să continue tot ce a fost rău în Pandemie, la felul cum a fost gestionat Referendumul pt Familie spre eșec în mod deliberat, pe tema ajutoarelor de război, pe inflația prețurilor la energie, pe taxele pe proprietate care vor fi tot mai mari, pe vaccinare obligatorie, pe avansul identității digitale obligatorii șamd.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.

Last edited by Iorest; 09.12.2023 at 20:47:35.
Reply With Quote