View Single Post
  #68  
Vechi 24.11.2023, 11:14:01
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.324
Implicit

M-a agatat o penticostala pe strada care mi-a cerut s-o ajut cu niste bani. I-am cerut sa-si faca Cruce. Mi-a zis ca Crucea-i idol si ca si-a dat (pamantul) inima si viata in mana lui Isus. I-am zis ca ala-i satana-antihristul si i-am mai zis ca ceea ce atinge Dumnezeu prin Domnul Iisus Hristos-Cuvantul se face sfant si bun si mi-am facut cruce crestin-ortodoxa. N-a vrut sa ma creada si a inceput sa se mire cu indignari aparandu-si ideile pe care le baga in capul lor si ceea ce ii invata acolo in comunitatea lor. Nu i-am dat bani ca era mult mai grasa si carnoasa ca mine. De obicei cand ma intalnesc cu astfel de fete sau femei simt ca ma apuca o desfranare erectizanta de necontrolat. Poate asta simt si ei cand se intalnesc unii cu altii si asta le place, cearta asta sexy erectizanta. In concluzie, de acum daca mai imi cere cineva sa discut sau sa-i ajut cu bani sau altceva, ii pun mai inainte sa-si faca Cruce crestin-ortodoxa si apoi mai stam de vorba. Nu am de ce sa arunc banii sau painea fiilor la cainii morti si la viespii muscoci-doeglei lucios ce vor sa erectizeze toata lumea cu intepaturile lor gen musca tzetze. Pe de alta parte ei is mai bogati ca mine aici pe pamant ca toata ziua se plimba ca plimbaretii prin oras ca sa-si stranga bani vrand sa transforme bisericile in baruri unde sa aiba pe ce cheltui ca la shopping ca de aia danseaza si canta prin ele inaintea lui Dumnezeu facand circ la scena deschisa.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 24.11.2023 at 12:18:51.
Reply With Quote