View Single Post
  #4  
Vechi 15.07.2007, 12:38:02
ancah
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Romandragut: ti-am citit postarile de-a lungul mai multor luni. Tu faci reclama buna homosexualitatii si iti arati dezaprobarea fata de ceea ce scrie in biblie sau in Sfintii Parinti referitor la homosexualitate, desi stii pra bine ca acest punct de vedere nu este agreat de colegii de forum. Nu am constatat in acest rastimp nici o imbunatatire in ceea ce priveste acumularea de cunostinte religioase la tine, nici interes de a o face, ba dimpotriva, ai devenit tot mai indraznet in a-ti exprima opinii incorecte din punct de vedere ortodox.
De aceea permite-mi te rog sa te intreb: ce cauti tu pe acest forum crestin-ortodox? Te intreb, caci acesta nu este un forum oarecare, ci un forum crestin-ortodox, cu care nu ai nici in clin , nici in maneca. Optica ta se indreapta permanent impotriva valorilor crestine, care pentru tine, conform spuselor tale, nu au nici o importanta.
Nu am nimic impotriva ca cineva sa aiba o alta optica , dar optica ta este in constanta opozitie.
In concluzie as vrea sa stiu care este scopul prezentei tale pe forum, ca sa stiu la ce sa ne asteptam de acum inainte din partea ta.
Reply With Quote