View Single Post
  #8  
Vechi 07.05.2010, 12:07:45
eodor nastasa's Avatar
eodor nastasa eodor nastasa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 31.03.2010
Locație: ...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.034
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
Iată cum ''dragă'' mihailit ai ajuns tocmai dumneata cel mai înșelat de draci!!!

Căci cine îndeamnă la nesupunere și dezbinare și revoltă este sigur înșelat de draci, cu atât mai mult cu cât vrea să aducă la putere înapoi masonii brătieni și pe comuniștii mincinoși din pricina cărora de 20 de ani am ajuns în dezastru național care cu mari sacrificii ieri a fost reparat de Ciorbea și Remeș iar astăzi se chinuie Băsescu și Boc ca să ne scoată din groapă. Căci ''băjeții buni'' au știut mereu să mintp să fure să dezbine și să dărâme guverne și să alunge regele ca apoi să se emane ca salvatori.

Guvernul Boc are 4 luni iar torționarii au 42 de ani la care se mai adaugă 20...

Nu vă mai lăsați înșelați de draci!

Păi cine a risipit banii? Cine au fost autorii împrumuturilor? Cine au devalizat băncile, cine au devalizat moneda, cine sunt vânzătorii resurselor și cine a risipit banii pe pomeni electorale? Chiar așa scurtă este memoria unora?

Ia priviți retrospectiv și o să ajungeți cu siguranță la adevăr!

Nu vă lăsați înșelați de draci la nesfârșit acum când pentru prima oara după 62 de ani avem un președinte și un guvern care nu urăște poporul român creștin.
Oare ? Da cu F.oamea M.area I.minenta cum ii ? Tot cu poporu roman,, tot cu poporu...? Cine pe cine a inselat ? Are 4 luni ? In anu asta poate, da alea din urma ? Mai, tu nu vezi ca astia sunt impotenti(politic si mental), si aplica metoda cea mai la indemana, si anume: da-i afara, ia-le din leafa...care poporu' ?
Stii vorba aia : daca n'are paine poporu' sa manance cozonac...zise presedintele' furacios de flota...
Trezirea !
__________________
Intunericul este doar absenta Luminii...
Reply With Quote