View Single Post
  #13  
Vechi 13.04.2010, 00:19:04
RELUCU RELUCU is offline
Member
 
Data înregistrării: 04.08.2008
Mesaje: 41
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tailgunner4A Vezi mesajul
Nu stiu de ce scrii "globalizare" intre ghilimele dar altceva vreau sa intreb. Deduc dupa cum ai pus intrebarea ca globalizarea e ceva rau; am mai observat o atitudine similara si la alti useri aici, pe Forum. Imi explici si mie de ce te sperie globalizarea asta?

Multumesc anticipat.
Globalizarea este etapa premergatoare instaurarii oficiale a guvernului mondial, urmata de un control total al acestuia asupra omenirii, avand ca scop final asezarea pe tron a antihristului !
Situatia provocata in Grecia se inscrie pe aceleasi coordonate precum 11 septembrie in America sau criza financiara de aceiasi sorginte masonica.
Globalizarea nu este decat un cazan mare, in care populatia lumii va fierbe la temperatura hotarata de acesti intunecati premergatori ai antihristului !
Faptul ca evreii vorbesc tot mai insistent de reconstruirea Templului lui Solomon, nu este intamplator.
Globalizarea va avea sub control (in fapt le are deja) finantele, economia si religia, iar acesti 3 stalpi vor fi reazem sub tronul antihristic !!!
Globalizarea prevesteste sfarsitul !
Reply With Quote