Citat:
În prealabil postat de heaven
Nu cere nimeni sa te rogi daca nu simti pentru absolut nimeni,dar macar fiti intr-atat de intelepti incat sa pastrati tacerea si sa nu mai aberati.
E o chestiune si de elementar bun simt,daca vreti cand cineva se stinge,Michael Jackson sau oricine altcineva, sa nu incepi sa il toci pe la toate colturile si daca nu ai nimic bun de spus,macar abtine-te.
Iar ca si crestini ce va pretindeti,sincer lasati mult de dorit cu astfel de manifestari.
|
să înțeleg că nici despre împăratul Nero nu am voie să zic că a făcut incest, sau de profetul Mohamed că a fost pedofil, pt că amândoi au murit și nu e bine să-i vorbim de rău.
pentru mine maikăl jegsăn ăsta e un fel de hitler, doar că pedofil și fără mustață, indiferent câte poze pui cu el în care pare că se roagă (defapt aplaudă) tot o bestie posedată de diavol rămâne
zic allahî ajută, că doar asta a fost religia lu maikăl, și oprim discuția aici