View Single Post
  #14  
Vechi 11.05.2009, 11:37:04
Florin-Ionut's Avatar
Florin-Ionut Florin-Ionut is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.07.2008
Locație: Timișoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.411
Implicit

Citat:
În prealabil postat de vsovi Vezi mesajul
facetzi semnul crucii sfantului Andrei peste toate simbolurile satanice, peste codul de bare (nu oricecod de bare ci doar ala cu ||cod||cod|| unde || e codificarea cifrei 6)
Da, de curand m-am lamurit cum e cu codul lui 6. Stiam ca cele doua bare subtiri si identice inseamna cifra 6, insa nu aveam "dictionarul" care sa-mi confirme asta... Si unde am gasit scrisa clar si negru pe alb semnificatia celor doua bare || ? Chiar sub nasul meu, in orice cod care sta desenat pe orice produs. Caci imediat sub barele respective, oricare ar fi ele, este scrisa o cifra, fiecare grup de bare avenad un o cifra unica atribuita imediat dedesubt, ca reflectie sau proiectie vazuta a codului secret. Deci, am verificat pe multe produse, diverse si care provin din diferite locuri: de fiecare data, fara exceptie, deasupra cifrei 6 sunt desenate cele doua bare subtiri. Care bare subtiri, dar un pic mai lungi (uneori) sunt mereu prezente la inceputul, la mijlocul si la sfarsitul fiecarui sir de bare.

Deci || blablabla || tralala || = 6 blablabla 6 tralala 6

unde blablabla si tralala pot contine printre altele si cele doua bare subtiri || care au dedesubt un 6 discret

Cu dedicatie pentru cei care inca se mai indoiesc.
__________________
Să nu abați inima mea spre cuvinte de vicleșug, ca să-mi dezvinovățesc păcatele mele;
Psalmul 140, 4

Ascultați Noul Testament ortodox online.
Reply With Quote