Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Alte discutii > Vrajitoria
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 04.08.2011, 15:10:24
bleusi bleusi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 03.08.2011
Mesaje: 2
Implicit vraji

Sunt noua pe acest site, dar as dori sa va impartasesc mica mea poveste, care inca nu s-a terminat. O sa va spun pe scurt ce s-a intamplat ,sunt casatorita din 2009, am avut o relatie foarte frumoasa, DAR in 2010 a intervenit o femeie "rea"care ne-a despartit.Aceasta femeie a fost la o "anumita femeie" care i-a facut farmece, vraji nici eu nu stiu cum sa le numesc, iar acum sotul meu este din nou sub mana acestei femei. Am inteles ca aceste "prostii se reinoiesc la 6 luni,..... de unde stiu!! pt ca din ianuarie cand a plecat si pana in iunie cand mi-a telefonat sa ne impacam sunt 6 luni, acum este iar plecat pentru ca aceasta femeie a facut tot posibilul sa-l intalneasca, si el s-a intors la ea. Sincer inainte de aceasta problema nu eram o femeie care sa merg la biserica, sa stau la slujbe sau sa tin post.....De cand s-a intamplat merg la biserica atat cat imi permite serviciul, stau la slujbe, tin post, am vorbit chiar si cu preoti, si m-au sfatuit sa citesc anumite acatiste. Incerc pe aceasta cale sa-mi ajut sotul sa scape din ghearele acestei femei. Am citit despre o biserica din Bucuresti, Zlatari, a Sfantului Ciprian, o sa incerc sa ajung si acolo....o sa fie mai greu pentru ca nu cunosc, DAR am incredere in Dumnezeu si o sa ajung.
Doamne Ajuta
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Cum ne ferim de vraji? Valeria9 Vrajitoria 64 22.09.2012 01:51:03
despre vraji, farmece sadiy Generalitati 7 11.10.2011 11:49:26
Despre Vraji patinina34 Vrajitoria 18 22.06.2010 20:06:43
vraji Tia Vrajitoria 24 17.12.2009 19:44:52