View Single Post
  #64  
Vechi 27.05.2012, 15:36:16
mihaila_alin
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de apophis Vezi mesajul
Tu ai dubla personalitate ? Vad ca vorbesti tu cu tine.

Nu e vorba de a declara pe cineva biruitor, trebuie doar sa nu calci in picioare gramatica limbii romane.
tu esti unul dintre ateii care au mai vegetat pe aici,sub un alt nume,esti un hot si un mincinos.Hot fiind-ca ai venit sa ne furi linistea si sa faci dezordine,mincinos pentru ca ai spus ca esti ortodox.poate parintii tai te-au botezat la biserica,insa ratacirea ta nu arata nici cea mai vaga urma de ortodoxism.ortodoxia este un lucru mare si nu toti, pot avea parte de ia.
si avatarul tau te-a tradat, inca de la inceput.esti unul dintre bietele suflete ratacite ce intra pe acest forum sa se rida, sa contrazica, invatatura cea dreapta,dar fara nici un sorti de izbinda.poate si locatia trecuta este o gogonea,tentind sa induci in eroare chear si cu aceasta.in acest caz viata ta, este o minciuna,o inventie pusa in slujba celui viclean, de la care inveti aceste viclenii.te rog sa imi numeri greselile si sa ma instintezi mai gamaticule,corectorule.in speranta unei evaluari cit mai competente, a greselilor mele eu iti multumesc anticipat.
Reply With Quote