Subiect: vraji
View Single Post
  #6  
Vechi 23.11.2014, 20:06:53
florynitu florynitu is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2014
Mesaje: 1
Implicit cred ca sotul meu are farmece

Buna ziua. Am o problema grava si nu stiu ce sa fac. L-am cunoscut pe sotul meu acum 3 ani, era un om cu "probleme" cu zicea el pt ca fosta lui il urmarea incontinuu chiar daca nu mai era impreuna de 1 an la fiecare pas ea era dupa el probleme la servici scandal politie numai necazuri dar eu am fost tot timpul langa el si l-am sprijinit si intr-un final ne-a lasat in pace. Se purta atat de frumos cu mine simteam ca ma iubeste atat.de.mult. Pana la un moment dat cand au inceput sa-i dispara lucruri ia fost sparta masina de 2 ori si nu-i dispareau lucruri de valoare ci ale lui. Dupa 2 ani a inceput sa se schimbe se poarta urat imi vorbeste urat nu mai e dragastos ma jigneste ba chiar mi-a dat si o palma nu mai ma atinge nimic nu stie cum sa faca sa nu mai petreaca timpul cu mine. S-a schimbat ceva in privirea lui si nu stiu ce. Ba chiar l-am urmarit am zis ca poate are pe alta si nimic am ajuns sa cred ca acea femeie ii face farmece si asa ca era nebuna nu stiu dar ceva are si cand i-am zis de biserica sa ii citeasca un preot a facut ca toate alea. Chiar nu stiu ce sa fac pana si prietenii lui spun ca e schimbat am nevoie de ajutor va rog frumos, il iubesc mult dar am ajuns sa-mi fie teama de el.
Reply With Quote