Subiect: BLESTEMUL
View Single Post
  #75  
Vechi 02.02.2010, 10:09:30
alina-ileana alina-ileana is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 24.01.2010
Locație: italia
Religia: Ortodox
Mesaje: 11
Unhappy cred ca sunt in aceiasi oala cu tine!

Citat:
În prealabil postat de heaven Vezi mesajul
Nu vreau sa o sperii cu nimic,doar ca ceea ce a descris:sobolanii morti pe pragul casei aliniati exact dupa numarul membrilor familiei,dar si altele pe care le-a descris in postare sunt lucruri care chiar se folosesc pentru asa ceva si nu este prima persoana care a patit-o,am auzit de multe alte cazuri similare pentru ca,din pacate,inca sunt oameni pe lumea asta care n-au ce face si apeleaza la astfel de nenorociri.
Deci,repet,nu vreau sa o sperii cu nimic,dar trebuie sa se apropie de cele sfinte si sa caute ajutor pentru ea si familia ei,pentru ca atunci cand traiesti in afara lui Dumnezeu esti cel mai vulnerabil la astfel de mizerii.

nimic nu functioneaza in familia mea. de cand ma stiu, acasa la parintii mei nimic n-a functionat cum trebuie,cu toate ca sunt oameni gospodari. tot castigul....se duce pe apa sambetei, exista stare de neliniste vesnic...toti se imbolnavesc , vise urate (rau de tot),zgomote inexplicabile, ai mereu impresia ca cineva (nevazut) este prin preajma. eu locuiesc in italia,cu fiul meu de 2 ani si jumatate. partenerul meu, (ca si cand nu ar fi fost indeajuns),nu vrea sa se mai intoarca aici. este in romania ,acasa la mine. nu vrea sa ne despartim....dar nu stiu ce va iesi din asta. eu nu vreau sa ma intorc in romania,desi acolo e tot ce am(material si spirital),parca m-as duce la moarte!!!!am auzit ca am fi fost blestemati de cineva. se poate face asa ceva in biserica? pe a mei, nimeni nu-i suporta pt ca sunt gospodari si au chef de munca. mama a gasit diferite CHESTII prin curte, si a aflat ca cineva ne-ar face farmece. cat dureaza efectul farmecelor? daca aflii ceva, te rog spune-mi si mie. poate gasim o cale de a scapa de necazuri.
Reply With Quote